Bernina E16 Daha büyük görüntüle

Bernina E16 (Amaya)

Yeni ürün

Daha fazla bilgi

Kişiselleştirin Profesyonelleştirin

16 iğnesi, dakikada 1.400 dikişe kadar hızı, otomatik gerginlik ayarları ve bir dar silindirik koluyla BERNINA E 16, ister bir ceket sırtına ister küçük bir cebe nakış yapılması olsun, işi bir profesyonel gibi gerçekleştirecektir. Takıp formalarını ve şapkalarımı kişiselleştirin, şık alışveriş çantalarına monogram yapın, özel bir olayı kutlayın, Şönil tekniğini kullanarak özel 3 boyutlu etki yaratın veya bir incelikli nakışlı kapitoneyi tamamlayın. Elde edeceğiniz sonuçlar hayal ettiğiniz gibi olacaktır

Nakış hayalleri gerçekleşiyor

Dikiş sanayisinde sağlam köklere sahip BERNINA şimdiye kadar olduğundan daha hızlı, daha profesyonel ve daha büyük nakış hayalini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyuyor. Ev, stüdyo veya ticari kullanım için uygun 16 iğneli nakış hayali  şimdi gerçekleşiyor. İster nakış makinesinde yeni olun ister deneyimli, ayrıntıların arkasında yatan düşünceyi takdir edeceksiniz. 

Go Pro Sistemi

BERNINA E 16, çeşitli standart aksesuarlar ve zamandan tasarruf sağlayan özellikler içeriyor. Yaratıcılığınız veya büyüyen işiniz daha fazlasına hazırsa, Go Pro sistemi size uygun olacaktır. İsteğe bağlı başlık sürücüsü ve geniş çerçevesiyle, ister bir taneye ister yirmi taneye ihtiyacınız olsun başlıkların isteğe uyarlanması çocuk oyuncağı, Benzersiz cep çerçeveleriyle kombine haldeki dar silindirik kol, dar yerlerin dikilmesi için mükemmel. BERNINA Nakış Yazılımı 7’yi ekleyerek sınırsız nakış olasılıklarını keşfedin. İsteğinize uygun monogramlar yaratın, mevcut desenleri düzenleyin veya kendi desenlerinizi dijitalleştirin. 

16 iğneyle hızlı nakış

Her renk değişimi için yeniden iplik takma zorunluluğunu ortadan kaldırması nedeniyle daha fazla dikişi daha kısa sürede tamamlayın. Nakış işleminin yönetilmesine daha az zaman harcanması, yaratıcılığa daha fazla zaman ayrılması ve daha fazla ısmarlama işin tamamlanması anlamına gelir. 1.400 dikiş/dakika kapasitesi ve gerçek bir ticari sistem kalitesiyle daha fazla dikiş projesini güvenilir ve daha başarılı şekilde tamamlayın.

400 x 350 mm ekstra büyük nakış alanı

Ceket sırtlarından nakışlı yorganlara kadar BERNINA E 16, kolaylıkla büyük projelerin üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

BERNINA Çağanoz

Hızlı, hassas ve yüksek performanslı iplik kesici BERNINA çağanoz sisteminin sağladığı avantajlardır. Kullanışlı, önceden sarılmış masuralarla uyumlu olması size daha da fazla zaman kazandırmaktadır.

Go Pro Gerdirme Sistemi

Bu benzersiz sistem, ipliklerin düzgün şekilde ve otomatik gerginlik ayarıyla verilmelerini ve gerçekleştirilen her dikişte aynı mükemmel kaliteye ulaşılmasını sağlar.

Endüstrinin en küçük silindirik alt iplik kolu

BERNINA E 16 makineniz, küçük veya büyük bütün nakış ihtiyaçlarınızı karşılar. Dikişleri açman ve nakış öncesinde çalışacağınız parçayı bozma zorunluluğunu ortadan kaldırarak bebek giysilerini, tişörtleri, cepleri veya alışveriş çantalarını kaydırarak kolayca dar kolun üzerine getirebilirsiniz.

Lazer Hizalama

Ultra hassas lazer kayıt, desenin doğru yerleştirilmesini güvence altına alır.

İnceleme

Şu anki müşteri yorumları.

Yorum Yazın