Bernina 450E Daha büyük görüntüle

Bernina 450E

Yeni ürün

Çok sayıda görev için çok becerikli

Daha fazla bilgi

Bilgi kartı

Zigzag (Desen) Genişliği 9mm
Mekik Sistemi Tam Devir (Çelik Mekik)
İlik Açma Tek Adımda (Otomatik)
Hafıza Var
İsim yazabilme Var
Pedalsız Çalışma Var
Desen Aynalama Sağ ve Sol
Desen Uzatma Yok
Otomatik Tansiyon Yok
Otomatik İplik Takma Var
Üstten Kumaşı Çekme Yok
Otomatik İplik Kesme Yok

Daha fazla bilgi

Yükseltilebir nakış özelliği ve BERNINA Dikiş Düzenleyici

İsteğe bağlı nakış modülü sayesinde, aurora 450 ile kolayca güçlü nakış makinesine yükseltilebilir, size profesyonel dikiş projelerinizi süslemek için cazip nakış tasarımlarına erişiminizi sağlar. Aurora 450 için çok özel bir aksesuar seçeneği olan BERNINA Dikiş Düzenleyici; size serbest hareket dikişte ve değişken hızlarda tutarlı dikiş uzunluğu sunar.

Nakış desenlerinin yazılım destekli düzenlenmesi

Nakış desenlerinin büyültülmesi, döndürülmesi, ters gösterilmesi ve birleştirilmesi ve harflerin eklenmesi veya renk değişiklikleri, isteğe bağlı nakış modülüne sahip aurora 450 makinesini bilgisayarınıza bağladığınızda çocuk oyuncağı. BERNINA nakış yazılımı, nakış desenlerinizde bir sürü değişiklik yapmanıza olanak verir. Bu değişiklkileri aurora 450’nin dahili belleğine geçici olarak kaydedebilirsiniz. Bu şekilde, seçtiğiniz nakış desenlerinizi dilediğiniz gibi kusursuz şekilde uyarlayabilirsiniz. Birlikte verilen BERNINA nakış yazılımı sayesinde, gerçekleştirdiğiniz nakış işlemlerinin her zaman mükemmel şekilde takip edebilecek ve bunlardaki gelişimi bilgisayar ekranında gerçek zamanlı olarak görüntülenir.

9 mm’ye kadar dikiş genişliği

İleri düzey döner-çağanoz sistemi sayesinde, BERNINA aurora 450, 9 mm genişliğe kadar dekoratif dikişleri sorunsuz şekilde gerçekleştirebilir. Yüksek dikiş hızlarında bile, çağanoz sistemi, iğnenin yüksek penetrasyon gücü sayesinde, çok yoğun veya kalın kumaşlarda da dahi pürüzsüz çalışmayı ve kusursuz dikiş yönlendirmesini sağlar. İster dikişte, ister nakışta ister kapitonede olsun kullanabilmeniz, aurora 450’nin çok işlevliliğinin kesin kanıtıdır.

Başlatma/durdurma butonu

aurora 450’nin dikiş işlemi, ayak kumandasını hiç kullanmadan, bir düğmeye dokunarak başlatılabilir veya durdurulabilir – bu, uzun dikişlerde veya kapitone projelerinde özellikle kullanışlı bir özelliktir.

Zengin dikiş kitaplığı

aurora 450’nin temel özelliklerinden biri, 390 pratik ve dekoratif dikiş içeren kapsamlı dahili dikiş paketidir; bu pakette Kril alfabesi dahil olmak üzere dört dikiş alfabesi ve dokuz farklı ilik yer almaktadır. Bu güçlü ve çok yönlü dikiş yelpazesi sayesinde, aurora 450 profesyonel beklentilere bile yanıt verir. 450’nin belleğindeki dikişlerin tamamına bir butona dokunularak çabuk bir şekilde erişilmesi mümkündür; dikiş numarası ve dikiş simgesi ekran üzerinde görüntülenir. Bu, arzu ettiğiniz dikişlerin kolayca seçilmesini, değiştirilmesini ve kombinasyonunu mümkün kılarak arzu ettiğiniz sonuca hemen ulaşmanıza yardımcı olur.

Bilgisayar bağlantısıyla nakış

aurora 450 makinenizi yükselterek, bir bilgisayar destekli nakış makinesinin bütün fonksiyonları ve özellikleri parmak uçlarınızda olacaktır. aurora 450, nakış yaparken aynı zamanda sınırsız yaratıcılık için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi sunar ve motifleri seçmenize, değiştirmenize, konumlandırmanıza ve kombine etmenize olanak verir. Bu özellik yaratıcı seçenekleri büyük ölçüde artırarak mükemmel ve birinci sınıf desenler yapmanızı mümkün kılar.

Nefes kesici nakış projelerine yönelik tasarım yazılımı

İsteğe bağlı nakış modülüyle birlikte, nakış yaparken aurora 450 makinenize hemen hemen sınırsız desen becerileri kazandıran BERINNA ArtDesign nakış yazılımına sahip olacaksınız. Burada, standart olarak sağlanan nakış desenleri bilgisayar ekranında kombine edilerek ve değiştirerek isteğinize uygun hale getirilebilir.

TrueType Font nakış

aurora 450’yi bir nakış makinesi olarak kullandığınızda, kafanızdakileri harflerle nakışa dökmek için TrueType fontlarını kullanabilirsiniz. aurora 450’nin bu fonksiyonuyla süslü harflerle, simgelerle veya Asya tarzı alfabe harfleriyle nakış yapabilirsiniz. Bu, 450 modelini kendi sınıfının diğer makinelerinden ayıran “ekstra” bir özelliktir ve önünüze heyecan verici desen seçenekleriyle dolu bir dünya açar.

İnceleme

Şu anki müşteri yorumları.

Yorum Yazın

Bernina 450E

Bernina 450E

Çok sayıda görev için çok becerikli

Aksesuarlar